عشق به امام زمان(عج)-عاشق امام زمان(عج) ۱۳۷۸/۱۰/۱۱ - ۴۳ بازدید

چگونه عاشق مهدی(عج) شویم؟

عشق به امام زمان(عج) بسیار ارزنده و سازنده است. تقویت این عشق تنها با عمل میسر است. کسی که واقعا به احکام الهی مقید گردد، سنخیت پیدا کرده و در این صورت حتی ممکن است مورد نظر حضرت واقع گردد.خواندن دعای عهد با توجه به مضامین آن در هر روز، (به هنگام صبح)، هم چنین به نیابت حضرت کارهای خیر انجام دادن، از اموری است که این ارتباط را مستحکم تر خواهد نمود.و دیگر از زیارت ها که بسیار مورد نظر اهل بیت(ع) می باشد، زیارت آل یس است. در این زیارت عبارتی است که شیعیان و مؤمنان را دعوت می کند تا هر صبحگاه و هر شامگاه به یاد حضرت باشند السلام علیک حین تصبح و حین تُمسی.این زیارت را با توجه به مضامین در هر شب بخوانید. در مجموع لازمه عشق به حضرت مهدی(عج) تبعیت و پیروی از شرع مقدس و سیر در مسیر اهل بیت(ع) می باشد. وقتی سنخیت حاصل شد، انشاءالله مورد نظر و توجه حضرت واقع خواهد شد.
به عنوان یک راه کار در احوالات دلدادگان و عاشقان حضرت در طول غیبت صغری و کبری تحقیق و بررسی کنید (از جمله شیخ مفید، سید بحرالعلوم و سایرین)

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
حاصل جمع را در کادر وارد کنید